Громадська Організація «АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ АТО УКРАЇНИ» заснована 24 серпня 2016 року учасниками бойових дій, які отримали інвалідність під час захисту Батьківщини в ході проведення антитерористичної операції на сході країни.
Ми є добровільною, недержавною, неприбутковою самостійною громадською організацією для допомоги учасникам бойових дій, в тому числі які отримали інвалідність під час захисту Батьківщини, родинам загиблих, родинам учасників бойових дій, яких незаконно утримують терористичні організації, або які зникли безвісті в зоні проведення АТО, а також, на окремих засадах, громадянам, які всебічно сприяють діяльності Організації і беруть участь в реалізації її програм та заходів.
Ми розуміємо потреби воїнів, ветеранів та інвалідів війни, родин загиблих героїв. Оскільки наразі в нашій державі механізми допомоги ветеранам та їх родинам ще недосконалі, організація бере активну роботу по вирішенню даних проблем.
Головною метою діяльності ГО «Спілка ветеранів АТО» є сприяння консолідації і координації зусиль ветеранів АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту своїх політичних, економічних, соціальних прав, створення для них належних умов для повноцінної реабілітації, працевлаштування та повернення до нормального життя, наданню оздоровчої, медичної, психологічної та моральної допомоги членам громадської організації, в першу чергу інвалідам АТО та сім’ям загиблих.

Голова організації Ломов Юрій Володимирович, 1976 р. н., освіта повна середня, зараз отримує вищу освіту в НАУ. До мобілізації тривалий час займався підприємницькою діяльністю у сфері вантажних перевезень. Зараз продовжує працювати в цій галузі. Раніше ніколи не був у складі громадських, благодійних або релігійних організацій. З вересня 2014 по серпень 2015 у складі 80оамб, а потім 122 окремого батальйону виконував бойові завдання в Донецькій та Луганській обл., у грудні та січні приймав участь у запеклих боях на територіях, прилеглих до Донецького аеропорту, був поранений, отримав контузію. Одружений, має трьох дітей.

Члени Ради
Глущенко Іван Іванович , 90окремий аеромоб. батальйон, «кіборг»,
Макогон Максим Валентинович 90окремий аеромоб. батальйон
Ковтун Євген Леонідович, 93 механізована бригада, «кіборг»,

Керівник культурних проектів
Боровик Руслан 90окремий аеромоб. батальйон, «кіборг»

Інформація про майно ГО

Відповідно до договору з Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва» № 132/КК/602 від 15.12.2016 року громадська організація «Асоціація Ветеранів АТО України» є орендарем житлового приміщення 72,4 кв.м. за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Україники,8.