Меню

7 жовтня у Києві за ініціативи та підтримки Вадим Свириденко вперше в Україні відбудеться міжнародний забіг «Гордість Нації: ветеранська десятка». Цей забіг буде проведений в рамках національного проекту ветеранського духу та єдності «Гордість Нації», що відбуватиметься 5-8 жовтня в столиці.

Ми вчора завітали до дуже цікавого місця - "Фортеця Гетьмана", де, крім гарного ресторану, зародився унікальний, грандіозний, дуже важливий та значущий для майбутнього нашої держави проект.

19 травня в Києві відбувся футбольний турнір "Кубок Нескорених" серед ветеранів АТО, які отримали поранення, травми, каліцтва та захворювання. Організовували Вадим Свириденко та ФФУ. Ветерани-представники нашої організації також брали участь у турнірі.

12 травня в Києві відбулися другі Національні Ігри Нескорених. Учасниками змагань стали 172 поранені українські військовослужбовці та ветерани, які вирішували долю 60 медалей у восьми видах спорту — бігу, велоперегонах, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, плаванні, стрибках в довжину, стрільбі з лука та штовханні ядра.

13 травня до Дня Матері вперше в Україні в Київі відбулася Міжнародна асамблея матерів де зібралися мами загиблих хлопців, мами хворих дітей, мами, які захищають право на гідне життя для своїх діток! Молебень в Михайлівському Соборі закінчився Ходою Матерів до КМДА, де і відбулися урочистості та нагородження наших мам!

Сила духу, воля до перемоги - все це про наших учасників :) Приходьте завтра та підтримайте Нескорених! Останні перевірки локації перед стартом Національних Ігор Нескорених. Здається, тренери задоволені підготовкою :) 12 травня чекаємо на вас на стадіоні "Піонер" (м. Київ, вул. Туполєва, 22 Д). Приходьте, вболівайте та підтримуйте поранених українськіх військових та ветеранів. Вони пройшли пекло війни, але не здалися! Початок 9.00

17-22.12.2016 – спільно з Фондом Блаженнішого Митрополита Володимира здійснено поїздку в зону АТО (військова база м.Дружківка, позиції ЗСУ Авдіївка, Опитне, Водяне та позиції поблизу ДАП). Доставлено гуманітарний вантаж – продукти та медикаменти. Відслужили молебни , воїни отримали благословення , ікони св. Миколая, та молитовники воїна.

09.12.2016 – культурний вечір Асоціації ветеранів АТО України до Дня ЗСУ та фотовиставка «ДАП» Р.Боровика (Будинок Вчителя)

06.12.2016 – організовано екскурсію в музей Блаженнішого Митрополита Володимира, молебен за мир та панахида за загиблими військовослужбовцями у Спасо-Преображенському соборі на Теремках.

05.12-17.12.2016 – спільно з Фондом Блаженнішого Митрополита Володимира, Спасо-Преображенським собором на Теремках організували збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців 90-го та 122-го батальйонів ЗСУ, а також гуманітарного вантажу для міст Авдіївка, Опитне, Водяне, Костянтинівка.

Вверх