Меню

7 жовтня у Києві за ініціативи та підтримки Вадим Свириденко вперше в Україні відбудеться міжнародний забіг «Гордість Нації: ветеранська десятка». Цей забіг буде проведений в рамках національного проекту ветеранського духу та єдності «Гордість Нації», що відбуватиметься 5-8 жовтня в столиці.

За задумом команди організаторів, серед яких Асоціація ветеранів АТО України, цей проект підтримки захисників України має на меті віддати шану тим, хто не повернувся з війни, віддячити тим, хто став на захист Батьківщини, підтримати тих, хто після війни отримав складні поранення, каліцтва та захворювання після участі в бойових діях та зібрати кошти на лікування 5 ветеранів, у яких було діагностовано онкологічні захворювання.

Також будуть проведені семінарські спілкування для ветеранів України від ветеранів США та фестиваль силових видів спорту: майстер-класи для ветеранів війни від олімпійського чемпіона Олексія Торохтія, чемпіона світу з пауерліфтингу Олексія Соловйова, дворазового володаря титулу «Найсильніша людина світу» Василя Вірастюка, чемпіона світу зі стронгмену Сергія Конюшка.

Національний проект «Гордість Нації» проводиться National council for the sports rehabilitation / SportVeterans для єдності в суспільстві, шанування захисників України та надання їм нових можливостей у поверненні до мирного життя через спілкування, обмін досвідом та сумісним створенням майбутніх програм реабілітації.

7102018

Вверх